järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

Puidust valged numbriklotsid suured numbrid

9,95 €
Puidust valged numbriklotsid suured numbrid
Puidust valged numbriklotsid suured numbrid

Puidust valged numbriklotsid suured numbrid

9,95 €

Kasepuidust käsitööna valminud numbriklotsidel on ühel küljel number. Komplekti kuulub 10 klotsi. Numbrid on vahemikus 0-9. Naturaalne puit on käe all mõnusalt pehme ja soe. Need armsad kasepuidust klotsid on ROKU pere valmistatud. Klotsid on valminud käsitööna ja iga klots on omanäoline ja isesugune. Klotsid on mõõtudega 4,4 cm x 4,4 cm.

Klotsid on valmistatud naturaalsest kasepuidust. Esineb nii marmorjat mustrit kui tavalist heledat kasepuitu. Klotsid on lihvitud, pehmete ümarate servadega. Numbrid kannan klotsidele vesialuselise mänguasjade värvimiseks ettenähtud värviga. Klots on töötlemata naturaalsest puidust. Klotsid on puuvillases kotis, milles on neid mugav hoiustada.

Soovi korral voib klotsid katta mesilasvahaga ja kaitsta neid nii määrdumise eest.

Erinevad puidumustrid, numbrite paigutuse erisused ja värvi ebatäius ei ole defektid. Need klotsid ei ole mõeldud närimiseks ja seetõttu soovitame neid mängimiseks lastele alates 1 eluaastast. Ära jäta last klotsidega mängimisel järelvalveta.

Palun arvesta sellega, et klotside valmistamisega võib minna aega 2-4 tööpäeva alates tellimuse esitamisest meie e-poes. Kui klotse on vaja kiiremini, siis palun kirjutage info@roku.ee

Pikkus:
4,4 cm
Laius:
4,4 cm
Kõrgus:
4,4 cm
Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga