järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

Silikoonist imetamiskee LUMEMARI

7,90 €
Silikoonist imetamiskee LUMEMARI
Silikoonist imetamiskee LUMEMARI

Silikoonist imetamiskee LUMEMARI

7,90 €

Silikoonist imetamiskeed on lapsel imetamise ajal hea käes hoida - ta on kerge ja mõnusalt kummine. Kee on hea abiline kui on soov imetada last keskkonnas, kus on palju segajaid. Samuti on see hea lapsele, kes imetamise ajal kipub ema juuste või riietega mängima. Kee valmistamisel pöörame ennekõike tähelepanu ohutusele ja lihtsale disainile. Imetamiskee ei ole lelu ja last ei tohi sellega jätta ilma järelevalveta. Imetamiskeel on mugavalt avatav klõpskinnis. Keed saab puhastada veega pestes.

Kee on valminud käsitööna Eestis. Ehe on valmistatud silikoonist, mis sobib kasutamiseks laste leludes ja on sama nagu luttides kasutatav silikoon. Silikoonil puudub lõhn ja maitse ja seda on hea käes hoida. Silikoonist helmed on kinnitatud valgele siidinöörile. Toote valmistamisel kasutatavad silikoonhelmed omavad vastavat sertifikaati, et nad ei sisalda BPA-d ega raskemetalle, on FDA poolt heaks kiidetud ning on seega beebide ja väikelaste tervisele täiesti ohutud.

Tegemist ei ole mänguasjaga. Last ei tohi jätta imetamiskeeha ilma järelevalveta mängima. Beebisid ja väikelapsi ei tohi jätta üksi esemetega, mis koosnevad väikestest osadest. Kontrollige regulaarselt mänguasja võimalike kahjustuste osas. Kui silikoonist helmed või keed koos hoidev nöör on saanud kannatada, siis lõpetage koheselt kee kasutamine. Lapsevanem vastutab kaelaehte ohutu kasutamise eest.

Pikkus:
38,5 cm
Laius:
7 cm
Kõrgus:
1 cm

Teavita mind, kui toode on lattu jõudnud.

Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga