järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

Silikoonist motoorikalelu LUMEMARI

9,95 €
Silikoonist motoorikalelu LUMEMARI
Silikoonist motoorikalelu LUMEMARI

Silikoonist motoorikalelu LUMEMARI

9,95 €

Silikoonist motoorikalelu on mugav käes hoida - ta on kerge ja mõnusalt kummine. Mänguasja valmistamisel pöörame ennekõike tähelepanu ohutusele ja lihtsale disainile. Kõik ROKU valmistatud motoorikalelud on kolme sõlmega ja neid on testitud jõu rakendamisega. Närimisrõnga väline diameeter on umbes 8 cm, sisemine umbes 4 cm. Väikese rõnga väline diameeter on umbes 4,5 cm.

Mänguasi on valminud käsitööna Eestis. Mänguasi on valmistatud silikoonist, mis sobib kasutamiseks laste leludes ja on sama nagu luttides kasutatav silikoon. Silikoonil puudub lõhn ja maitse ja seda on hea käes hoida. Silikoonist helmed on kinnitatud valgele siidinöörile. Toote valmistamisel kasutatavad silikoonhelmed omavad vastavat sertifikaati, et nad ei sisalda BPA-d ega raskemetalle, on FDA poolt heaks kiidetud ning on seega beebide ja väikelaste tervisele täiesti ohutud.

Last ei tohi jätta motoorikaleluga ilma järelevalveta mängima. Beebisid ja väikelapsi ei tohi jätta üksi esemetega, mis koosnevad väikestest osadest. Kontrollige regulaarselt mänguasja võimalike kahjustuste osas. Kui silikoonist helmed või rõngast koos hoidev nöör on saanud kannatada, siis lõpetage koheselt närimisrõnga kasutamine. Lapsevanem vastutab mänguasja ohutu kasutamise eest.

Pikkus:
8 cm
Laius:
8 cm
Kõrgus:
1,5 cm
Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga